Які документи повинні надати платники податків для укладання договору про добровільну сплату ЄВ?

Працівники Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області надають перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, передбачено п.п.1 п. 3 розд. V Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 із змінами і доповненнями (далі – Інструкція № 449).

08:45 02.08.2021

Податкова амністія: хто може скористатись і подати нульову декларацію

21 липня 2021 року набрав чинності Закон від 15.06.2021 № 1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету".

08:09 30.07.2021

Як юридичній особі виправити самостійно виявлену помилку в заяві за ф. № 1-ОПП?

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформуює, що у разі виявлення помилки у попередньо поданій заяві (для юридичних осіб та відокремлених підрозділів) за формою № 1-ОПП (далі – заява за ф. № 1-ОПП) щодо відомостей про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського обліку, платник податків повинен подати заяву за ф. № 1-ОПП з оновленою (виправленою) інформацією щодо такої особи та проставити позначку «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку».

15:06 23.07.2021

Увага конкурс

«Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр» Рівненської обласної ради пропонує взяти участь у відео-конкурсі «30 для Незалежної», приуроченого до Дня незалежності України.

14:36 22.07.2021