Проект "Допомога допомагаючим"

Проект «Допомога допомагаючим», що розроблено та впроваджено ГО «Вектор прав людини» за підтримки та фінансової допомоги Европейського Союзу в межах Програми «Стійкість». Протягом 2023 — 2024 років проведені освітні заходи, супервізійні та підтримуючі заходи, опитування, конференції для спеціалістів(-ок) допомагаючи професій, у яких взяли участь представниці державного і недержавного секторів. Спеціалісти(-ки) з різних областей поділились своїм досвідом одне з одним та з експертною командою проекту з України, США та Ізраїлю.

16:53 19.06.2024

Про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку в електронній формі.

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що  підприємець – платник єдиного податку може через приватну частину Електронного кабінету в меню «Заяви, запити для отримання інформації» створити, підписати та надіслати до відповідного органу ДПС запит про отримання витягу з реєстру платників єдиногоподатку.

11:30 05.06.2024

«Спрощенці» Дубенського району додали місцевим бюджетам майже 78 млн гривень єдиного податку.

Платники податків Дубенського району, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-травень 2024 року сплатили до місцевих бюджетів  77,6 млн гривень єдиного податку. Таким чином, надходження єдиного податку на 23,6 млн гривень перевищують показники аналогічного періоду минулого року.

11:29 05.06.2024

Щодо права на пільгу зі сплати земельного податку фізичним особам, яким призначено пенсію не за віком після досягнення ними пенсійного віку.

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що  відповідно до п. 281.1 ст. 281 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) від сплати земельного податку звільняються особи з інвалідністю першої і другої групи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери (за віком), ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» зі змінами та доповненнями, та фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

11:29 05.06.2024

Інформація про проведення громадського обговорення щодо реорганізації  закладу освіти Грядківської гімназії.

Інформація про проведення громадського обговорення щодо реорганізації закладу освіти Грядківської гімназії.

Про проведення громадського обговорення щодо реорганізації закладу освіти Грядківської гімназії Семидубської сільської ради у філію Семидубського ліцею Семидубської сільської ради

11:33 26.04.2024