Семидубської сільської ради

тел. (03656)79-2-43

ел. пошта: ssd-semydubysr@ukr.net

Розклад роботи:

Понеділок — Четвер: 08:00 год. — 17:15 год.

П’ятниця — 08:00 год — 16:00 год.

Перерва — 13:00 год — 14:00 год.

Начальник служби — Білецький Сергій Михайлович

Патронат над дитиною.

Беззаперечно, що кожна дитина має зростати у родині, в якій створюють умови для розвитку її особистості, піклуються про здоров’я, здобуття освіти, належні умови проживання тощо. Часто ми зустрічаємо дітей, які з ряду підстав при живих бвтьках потрапляють у складні життєві обставини. Такі діти потребують уваги і підтримки з боку держави і свідомих та небайдужих громадян. Років 5 тому було нормою влаштовувати до інтернатних закладів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, пошуку альтернативних форм сімейного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Однією з таких форм є патронат над дитиною.

09:07:06 07.09.2021

Незабутній літній відпочинок.

Наприкінці літа з 23.08. по 02.09.2021 8 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин Семидубської територіальної громади безкоштовно отримали змогу відпочити та оздоровитись у дитячому християнському таборі «Твій шлях» в с. Олександрія, Рівненського району.

09:01:05 06.09.2021

Мінімальний розмір аліментів збільшився

Із 1 липня 2021 року відбулося зростання прожиткового мінімуму, розмір якого встановлений у відповідності до ст. 7 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”.

14:31:54 09.08.2021