ПРАВОВА ДОПОМОГА: Правила проведення реконструкції, перепланування житлових приміщень

Досить багато власників нерухомості зустрічаються з питаннями поліпшення наявної нерухомості шляхом зміни планування чи реконструкції приміщення, будинку. Будь-яка реконструкція або зміна плану має на увазі втручання в проект будівлі. Відсутність дозволу на перепланування квартири, дозволу на реконструкцію будівлі, тягне масу проблем – від санкцій з боку контролюючих служб до складнощів під час продажу такої нерухомості в майбутньому.

15:29 07.06.2021

Не зволікайте зі сплатою податку на майно

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують жителям Рівненщини, що до 1 липня звітного року податкова служба формує та надсилає платникам податку – громадянам податкові повідомлення-рішення про суми податку на майно, які підлягають сплаті. Зокрема, земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

14:19 07.06.2021

Штормове попередження - 8 червня 2021

За даними Українського гідрометеорологічного центру, 8 червня 2021 року протягом дня на території України очікуються грози (І рівень метеорологічної небезпеки, жовтий).

14:13 07.06.2021

ПРАВОВА ДОПОМОГА

08.06.2021 року об 09:30 год в приміщенні Семидубської сільської ради (Дубенський р-н, с. Семидуби, вул. Центральна, 53) відбудуться заходи за участі працівників системи безоплатної правової допомоги.

15:44 04.06.2021

Віталій Чуй: від платників податків Рівненщини до бюджету України надійшло 4,8 млрд. гривень

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомили, що протягом п’яти місяців  2021 року платники податків краю  перерахували до бюджетів усіх рівнів 4,8 млрд. грн.,  що на 1,0  млрд. грн.   більше  результату відповідного періоду минулого року.

08:42 02.06.2021

Українська армія отримала понад 157  млн грн військового збору від платників Рівненщини

Українська армія отримала понад 157 млн грн військового збору від платників Рівненщини

Як повідомили  в Головному управлінні  ДПС у Рівненській області у  січні-квітні поточного  року з доходів мешканців краю перераховано до державного бюджету 157 млн 467 тис. грн військового збору. За словами начальника податкової служби області Віталія Чуя, цей показник перевищив минулорічний на 35 млн.  гривень.

15:14 20.05.2021