День цивільного захисту на території Семидубського ліцею Дубенського району

19 травня рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини ДПРЗ-4 Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели День цивільного захисту на території Семидубського ліцею Дубенського району.

16:07 19.05.2021

ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИЇЗД ДИТИНИ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ З ОДНИМ ІЗ БАТЬКІВ

Законодавством України передбачено право особи на вільне пересування, зокрема, виїзд за кордон. Однак дитина, яка не досягла шістнадцяти років, може виїхати з України лише за згодою батьків (усиновлювачів), опікунів і в їхньому супроводі чи супроводі осіб, уповноважених ними.

15:18 17.05.2021

Підсумки кампанії декларування на Рівненщині: доходи понад 1 млн. грн. задекларували 57 громадян

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що за попередніми підсумками деклараційної кампанії на Рівненщині доходи у сумі понад 1 млн. грн. задекларували 57 громадян. Порівняно з минулим роком їх кількість зросла на 6 відсотків. Загалом мільйонерами задекларовано дохід у сумі 300,1 млн. грн., визначено до сплати податку на доходи фізичних осіб у сумі 3,1 млн. грн., військового збору – 0,35 млн. гривень.

08:45 17.05.2021

Штрафні санкції та пеня у разі порушення податкового законодавства протягом періоду здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, не застосовуються.

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 52 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), штрафні санкції не застосовуються,  крім санкцій за:

14:31 13.05.2021

Місцеві громади Рівненщини отримали понад 152 млн. грн. плати за землю

Як зазначили у Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за чотири місяці поточного року до місцевих скарбниць області надійшло 152,9 млн. грн. земельного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли  на 40,5 млн. грн.,  або на  36 відсотків.

14:29 13.05.2021

Платники податків Рівненщини надають перевагу сучасному формату звітування

На Рівненщині за підсумками січня-квітня 2021 року платниками податків до Головного управління ДПС у Рівненській області було подано майже 221 тис. документів податкової та іншої звітності, з них в електронному вигляді – більше 193 тис. документів, що складає 88% від загальної кількості. За словами заступника начальника ГУ ДПС в області Надії Друзюк, кількість документів, що подаються в електронному вигляді, постійно зростає. Так, у минулому році за аналогічний період частка поданих звітів в електронному вигляді становила 80%, що менше як поточного року на 8%.

08:57 11.05.2021

Шахраї знову намагаються ошукати Рівненських підприємців

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що суб’єкти підприємництва, які зареєстровані в Рівненській області повідомляють, що на їхні телефони надходять дзвінки та повідомлення у месенджерах із пропозиціями перерахувати кошти за непроведення податкової перевірки, надання інших незаконних переваг. Невстановлені особи звертаються від імені начальника Головного управління ДПС у Рівненській області.

08:38 11.05.2021