Операції, що підпадають під об’єкт оподаткування ПДВ.

Дубенський відділ камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п.185.1 ст.185 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є операції платників податку з:

11:19 29.09.2021

Від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності яких податків і зборів звільняються ФОП – платники єдиного податку.

Фахівці Дубенського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що відповідно до п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

11:18 29.09.2021

Семидубська сільська рада інформує.

Проєкт Polish-Ukrainian Bridge (PUSB) реалізується фундацією «Фонд Співпраці» у співпраці з Міністерством Фондів та Регіональної Політики Польщі та фінансується програмою Polish Aid Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

11:35 28.09.2021

Щодо проходження профілактичних медичних оглядів.

Семидубська сільська рада інформує, що у відповідності до постанови КМУ від 13.09.2021 року №954 "Про внесення змін до постанов КМУ від 09.12.2020р. №1236 та від 29.06.2021р. №677" підпункт 4 пункту 24 виключено.

09:19 28.09.2021

Повернення надміру сплаченої суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Фахівці Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області повідомляють, що відповідно до абзацу першого п.п. 15.1 п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) підлягає в порядку, передбаченому підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, камеральній перевірці, яку контролюючий орган проводить протягом 60 календарних днів, що настають за днем подання йому відповідної Декларації.

10:44 27.09.2021

Особливості оподаткування ПДФО подарункових сертифікатів, подарованих юридичною особою на користь фізичної особи.

Фахівці Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області повідомляють, що відповідно до абзацу першого п.п. «е» п.п. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), до складу загального місячного оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку, крім сум, зазначених у п.п. 165.1.53 п. 165.1 ст. 165 ПКУ.

10:44 27.09.2021

Порядок оподаткування ПДФО іноземних доходів.

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області  повідомляє, що відповідно до п. 170.11 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію, та оподатковується за ставкою, визначеною в п. 167.1 ст. 167 ПКУ (18 відс.).

08:40 24.09.2021

Платники акцизного податку до місцевих бюджетів Дубенського району сплатили майже 6,8  мільйонів гривень.

Платники акцизного податку до місцевих бюджетів Дубенського району сплатили майже 6,8 мільйонів гривень.

Протягом січня-серпня 2021 року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  сплачено до місцевих бюджетів Дубенського району  6 млн 789,7тис грн. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку зросли на 2,2 мільйона гривень або 49,3 відсотків.

08:39 24.09.2021