Інформації

За якими реквізитами платіжної інструкції в ІКП здійснюється облік надходжень податків, зборів, сплачених на бюджетні рахунки та єдиного внеску, сплаченого на небюджетні рахунки?

12:02:51 24.07.2024

Про заповнення поля у реквізитах «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції на сплату податків та зборів (крім єдиного внеску) на бюджетні рахунки

11:59:13 16.07.2024

Яка черговість зарахування коштів, якщо СГ має заборгованість по відповідному податку (збору), але платіжною інструкцією спрямовує кошти на сплату поточних грошових зобов’язань?

11:56:42 16.07.2024