Що робити споживачу, якщо ціни на ціннику і в товарному чекові відрізняються?

Частиною 1 статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі – Закон) передбачено право споживача на отримання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору.

14:09 05.07.2021

Обприскування полів! Важливо!

У нічний час з 03.07 на 04.07 ТОВ "ДАК" будуть проводитись роботи з обприскування в районі дороги Тростянець - Забара ("бетонка").

14:59 02.07.2021

Домашнє насильство — це злочин, а не справа сім’ї

Насильство в сім’ї (домашнє насильство), насильство за ознакою статі — будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї (батьків до дітей), якщо ці дії завдають йому (їм) моральної шкоди, шкоди фізичному чи психологічному здоров’ю.

16:23 01.07.2021

Поліській ліс поповнив бюджет держави на понад 59 мільйонів  гривень

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що станом на 01.06.2021 року на Рівненщині зареєстровано 101 платник рентної плати за використання лісових ресурсів. Такими платниками за користування лісовими ресурсами Рівненщини до зведеного бюджету сплачено 59,2 млн грн, що більше надходжень аналогічного періоду минулого року на 3,8 млн гривень. Зокрема, лісокористувачі області поповнили місцеву скарбницю та 46,6  млн грн  та 12,6 млн грн надійшло до державного бюджету.

15:35 23.06.2021

Платите по договору страхуванню – маєте право на податкову знижку

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що відповідно до норм чинного законодавства  платники податку на доходи фізичних осіб, які здійснюють страхові платежі,  можуть скористатися правом на податкову знижку за наслідками 2020 року.

15:34 23.06.2021

Нарахування єдиного соціального внеску на зарплату працівника -  особи з інвалідністю

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що абзацом восьмим п. 5 розд. ІІІ Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 визначено, що нарахування роботодавцями – підприємствами, установами і організаціями, фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, в яких працюють особи з інвалідністю, єдиний внесок нараховується у розмірі 8,41 відс. з дати встановлення групи інвалідності, але не раніше отримання завіреної копії довідки до акта огляду в медико-соціальній експертній комісії та закінчується датою припинення інвалідності.

15:34 23.06.2021

Обприскування полів! Важливо!

У нічний час з 21.06 на 22.06 ТОВ "ДАК" будуть проводитись роботи з обприскування полів поблизу Козацького редуту (с.Плоска); з 22.06. на 23.06 в районі дороги Тростянець - Забара ("бетонка").

12:25 21.06.2021

Оновлення складу молодіжної ради при ОДА

Інформуємо про можливість  подавати заяви для участі в установчих зборах з формування нового складу молодіжної ради при Рівненській обласній державній адміністрації. Прийом заяв триватиме до 11 червня 2021 включно.

17:23 07.06.2021

Безпека електромереж - стабільне енергопостачання

Виконавчий комітет Семидубської сільської ради закликає повідомляти про випадки викрадення вузлів і деталей ліній електропередач на території громади. Такі протиправні дії призводять до виведення з функціонального стану ЛЕП, створення аварійних ситуацій, значних фінансових втрат та загибелі людей.

16:29 07.06.2021