Дотації за бджолосім'ї

27.05.2020 до Семидубської сілської ради надійшов лист Департаменту агропромислового розвитку ОДА. Доводимо до відома зацікавлених осіб:

11:02 27.05.2020

Соціальні сервіси

Уряд на своєму засіданні 8 квітня прийняв постанову “Про реалізацію ініціатив, спрямованих на розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення”, розроблену Міністерством соціальної політики.

08:48 13.05.2020

...

14:48 07.05.2020

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації повідомляє

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329, затверджено Порядок  виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, який визначає умови призначення і виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

15:15 05.05.2020

ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ІНФОРМУЄ

Відповідно до Закону України «Про фермерське господарство» фізичні особи, фізичні особи-підприємці мають можливість на основі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства створювати та реєструвати сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи.

11:26 28.04.2020