Засідання сесії сільської ради

11 грудня 2020 року відбулось друге пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Семидубської сільської ради. Серед питань було розглянуто питання кадрових призначень, складу виконавчого комітету, бюджетні питання, питання прийняття в комунальну власність КУ "Об'єднаний трудовий архів Дубенського району", подальшої передачі в комунальну власність закладів медицини, які знаходяться на території громади.

18:00 11.12.2020

Безоплатна правова допомога як одна з державних гарантій

10 грудня світова спільнота відзначає День прав людини, а в Україні з минулого року вперше ініційовано проведення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги – у пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 року Загальної декларації прав людини.

08:42 10.12.2020

Семінар з питань комерційної діяльності та здійснення публічних закупівель суб’єктами малого та середнього підприємництва

11 грудня 2020 року об 11.00 год. за допомогою комунікаційного програмного забезпечення Zoom (інформація щодо підключення буде надіслана додатково) відбудеться семінар з питань комерційної діяльності та здійснення публічних закупівель суб’єктами малого та середнього підприємництва.

15:51 30.11.2020

28 листопада - День пам'яті жертв Голодомору

28 листопада по всій Україні вшанують жертв Голодоморів хвилиною мовчання або молитвою, відвідають поминальне богослужіння, згадуючи вбитих комуністичним тоталітарним режимом співвітчизників.

14:49 27.11.2020

ПРАВОВА ДОПОМОГА: Особливості прийняття спадщини дитиною

На сьогоднішній день є дуже актуальними питання, які стосуються прийняття спадщини та процедури її оформлення. До Дубенського бюро правової допомоги надходять численні звернення громадян, у яких останні все частіше бажають отримати відповіді на питання, що стосуються реалізації їх спадкових прав. Зокрема поширеним є питання прийняття спадщини дитиною.

08:31 27.11.2020

ПРАВОВА ДОПОМОГА: СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ НА ПІДСТАВІ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ НОТАРІУСА

Порушені майнові права дитини на достатній рівень забезпечення можуть бути захищені не тільки в судовому порядку, але і більш оперативним шляхом. Одним з альтернативних способів захисту є вчинення нотаріусом виконавчого напису. Статтею 18 Цивільного кодексу України передбачено, що нотаріус вчиняє захист цивільних прав шляхом вчинення виконавчого напису на борговому документі у випадках і в порядку, встановлених законом.

15:20 12.11.2020