Дата: 22.02.2021 12:24

Семидубська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування:

Начальник служби у справах дітей Семидубської сільської ради.

кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр; стаж роботи за фахом не менше 3 років; знання чинного законодавства України (Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про запобігання корупції», в межах компетенції: ЗУ «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», ЗУ «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ЗУ«Про охорону дитинства», Постанов КМУ «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю», «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей»); володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютером та програмними засобами за відповідним напрямком.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Семидубської сільської ради такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Особи, які працюють в Семидубській сільській раді, і бажають взяти участь в конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

З інформацією щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліком необхідних для участі в конкурсі документів можна ознайомитись за адресою:

вул.Центральна, 53, с.Семидуби, Рівненська обл., 35650, тел.(03656) 79-2-43,

Термін подачі документів – до 23.03.2021 року.