Оголошення

Семидубська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування:

12:24 22.02.2021

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА

Двадцять дев’ять років тому, 19 лютого 1992 року, було затверджено Малий державний Герб України. Центральною геральдичною фігурою герба є Тризуб Володимира Великого, князя Київського.

15:02 19.02.2021

Стан проведення робіт із розчищення снігу

Виконавчий комітет Семидубської сільської ради щиро дякує військовим, аграрним підприємствам, місцевим жителям, які долучились до боротьби зі стихією. Станом на 18:00 15.02 поновлено сполучення до більшості населених пунктів громади. Просимо вибачення у мешканців населених пунктів, до яких ще відсутній проїзд (с.Бондарі та населені пункти Здовбицького старостату). Для розблокування зазначених пунктів потрібна інша техніка, яка через поломку не вийшла вранці на лінію. Роботи продовжаться як тільки буде технічна можливість.

17:58 15.02.2021

Розчищення снігу

Виконавчий комітет Семидубської сільської ради висловлює подяку приватним підприємцям, жителям громади, які долучились до розчищення снігу.

16:35 10.02.2021

Штормове попередження!

За даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології 11 лютого на території області очікується значне ускладнення погодних умов.

14:18 10.02.2021