ПЕРЕНЕСЕННЯ ЩОРІЧНОЇ ВІДПУСТКИ НА ІНШИЙ ТЕРМІН

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про відпустки» щорічна відпустка на вимогу працівника має бути перенесена на інший період у разі (обов’язкове перенесення на вимогу працівника):

10:36 28.07.2020

Спорт для всіх Рівненщини запрошує взяти участь в 4 турі  Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу  «Олімпійське літо»

Спорт для всіх Рівненщини запрошує взяти участь в 4 турі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Олімпійське літо»

За умовами, учасникам потрібно буде виконувати спортивні активності з використання обов’язкового спортивного інвентарю – футбольного м’яча (наприклад, різні набивання, жонглювання, або футбольні вправи, використання м’ячів у естафетах тощо). Допускається використання іншого спортивного інвентарю та більше футбольних м’ячів.

11:23 22.07.2020

Чи має право роботодавець зменшити розмір заробітної плати під час карантину?

У сьогоднішніх реаліях, із запровадженням Кабінетом Міністрів України заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, постає питання захисту трудових прав працівників, адже вказані заходи вплинули на всі сфери життя.

10:12 22.07.2020

Щорічна відпустка: види та умови надання

У літній період не зайвим буде нагадати українцям та їхнім роботодавцям, які види щорічної відпустки передбачені українським законодавством, їх тривалість і умови надання.

08:40 13.07.2020

ОСНОВНІ ПОМИЛКИ ПІД ЧАС СПАДКУВАННЯ

Часто при спадкуванні майна померлих родичів українці роблять помилки, які можуть позбавити їх права на спадкування та призвести до передачі майна іншим особам.

15:53 08.07.2020