Отримати пенсійні послуги просто!

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України - це швидкий, надійний і зручний спосіб отримання пенсійних послуг, корисний не лише для пенсіонерів, а й для застрахованих осіб та роботодавців. Це дистанційний, безпечний спосіб отримання пенсійних послуг з огляду на те, що небезпека захворювання на COVID-19 ще не минула.

11:33 08.09.2020

Правова допомога: ЩОДО ТРУДОВИХ ПРАВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

На сьогоднішній день чимало підприємств та організацій переводять працівників на дистанційну роботу або відправляють у відпустки на час карантину. Як зберегти робоче місце та забезпечити свої трудові права під час пандемії? – актуальне запитання на даний час.

08:19 02.09.2020

До уваги молодих людей громади!

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації проводить в період з 31 серпня по 30 вересня 2020 року анонімне опитування, мета якого дізнатись про нагальні проблеми та потреби сучасної молоді, пріоритетні напрямки в роботі з молоддю.

15:20 01.09.2020

Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення

Уряд на своєму засіданні 8 квітня прийняв постанову “Про реалізацію ініціатив, спрямованих на розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення”, розроблену Міністерством соціальної політики.

09:10 31.08.2020