Обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначено перелік карантинних обмежень до 30 червня

Дата: 23.04.2021 16:25

На позачерговому засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Рівненської області 23.04.2021 визначено перелік карантинних обмежень в області до 30 червня 2021 року.

Відповідно до протокольного рішення обласної комісії, комісія з питань ТЕБ та НС Семидубської сільської ради вирішила:

СЕМИДУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

35650, вул. Центральна, 53, с. Семидуби, Дубенський район,

Рівненська область,

(03656) 79-2-43, e-mail: semydubysr@ukr.net, Код ЄДРПОУ 04385362

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Семидубської сільської ради

23  квітня 2021 року                                                                           с. Семидуби

Головував:       сільський голова – голова комісії з  питань ТЕБ та НС Семидубської сільської ради Микола  КОВАЛЬЧУК

Присутні:    члени комісії (запрошені за окремим списком)

Про продовження карантину та вжиття додаткових протиепідемічних заходів у вихідні та святкові дні квітня-травня 2021 року з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Семидубської сільської ради.

(Інформація: Капран М.І.)

З метою запобігання поширенню на території Семидубської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами), комісія вирішила:

1. Продовжити карантин на території Семидубської сільської ради до 30 червня 2021 року.

2. Запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період з 15:00 24 квітня до 06:00 26 квітня, з 06:00
01 травня до 06:00 05 травня та з 06:00 08 травня до 06:00 11 травня 2021 року
під час святкування Вербної неділі, травневих та Великодніх свят, а також проведення поминальних днів, зокрема:

1) заборонити проведення масових релігійних заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу повинен забезпечити дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра;

2) максимально обмежити відвідування кладовищ під час проведення поминальних днів;

3) інші необхідні заходи для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Семидубської сільської ради.

3. Забезпечити спільно з керівниками релігійних громад дотримання вірянами протиепідемічних заходів під час тпроведення богослужінь.

4. Напередодні визначених у пункті 2. періодів:

1) провести через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали комунікації інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення щодо вжиття таких заходів;

2) з представниками усіх релігійних конфесій додатково провести особисті розмови щодо необхідності дотримання запроваджених обмежень.

5. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на відділ цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи сільської ради.

Сільський голова – голова комісії

з питань ТЕБ та НС

Семидубської сільської ради                                            Микола КОВАЛЬЧУК

Секретар комісії                                                               Валентина САМОЛЮК