Майже 7 мільйонів гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Дубенського району

Дата: 09.07.2021 09:33

Оподаткування нерухомості в Дубенському районі протягом січня-червня 2021 року додало місцевим бюджетам громад 6 мільйонів 912,9 тисяч гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 2 мільйони 455,6 тисяч гривень більше аніж в аналогічному періоді минулого року.

Слід зазначити, що юридичні особи сплатили 3 мільйони 999,4 тисяч гривень, фізичні особи – власники нерухомості, перерахували 2 мільйони 913,5 тисяч гривень цього податку.

Як зазначила начальник Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок податкової звітності ГУ ДПС у Рівненській області Алла Панчук, найбільшу суму надходжень податку на нерухомість до бюджету сплатили платники м. Дубно - 2 мільйони 288,1 тисяч гривень, платниками Радивилівського району сплачено 2 мільйони 43,1 тисячі гривень.

Нагадаємо, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової або нежитлової нерухомості. Податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток.

Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX»