ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ У ПРОБАЦІЮ!

Одним з негативних чинників, які сьогодні здійснюють згубний вплив на розвиток нашого суспільства і держави - є високий рівень злочинності. Він досить сильно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття. Для зменшення ризику вчинення повторного правопорушення особами, які засуджені до альтернативних позбавленню волі покарань  та повернення їх до нормального законослухняного життя, в Україні створено систему пробації  - прийнято Закон України «Про пробацію» 05.02.2015 року.

13:41 17.02.2022

Щодо застосування РРО/ПРРО та ведення обліку товарних запасів з 1 січня 2022 року.

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує платникам податків, що з 01 січня 2022 року не зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО та вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці, які є платниками єдиного податку І групи.

09:40 15.02.2022

Суб’єкти господарювання, які реєструють програмний реєстратор розрахункових операцій мають перебувати на обліку в податковій службі.

Головне управління ДПС в Рівненській області інформує суб’єктів господарювання, які мають намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій, що вони мають перебувати на обліку в податковій службі. Також на обліку має перебувати господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями за формою № 20-ОПП).

09:39 15.02.2022

Особливості подання заяви про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах.

Головне управління ДПС в Рівненській області  повідомляє, що відповідно до п. 141.10 ст. 141 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для переходу на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмови від такого оподаткування юридична особа подає до контролюючого органу за своєю податковою адресою відповідну заяву.

09:38 15.02.2022

Відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі, – за згодою контролюючого органу.

Фахівці Дубенського відділу по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що відповідно до п. 92.1 ст. 92 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків зберігає право користування майном, що перебуває у податковій заставі, якщо інше не передбачено законом.

09:37 15.02.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг.

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

11:58 10.02.2022

Відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею 6 років: особливості оформлення.

Після закінчення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку законодавством надається право оформити відпустку по догляду за дитиною до 6 років. Ця відпустка не надається в обов’язковому порядку, а тільки в разі, коли дитина потребує додаткового домашнього догляду. Така відпустка має особливості оформлення, визначену законом тривалість, а також впливає на страховий і трудовий стаж.

10:04 09.02.2022

Як здійснюється реєстрація розрахункової книжки.

Головне управління ДПС в Рівненській області  повідомляє, що відповідно до п. 1 глави 1 розд. III Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 із змінами та доповненнями (далі – Порядок), реєстрація розрахункових книжок (далі – РК) здійснюється в контролюючому органі за місцем реєстрації книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО).

09:49 08.02.2022