Порядок оподаткування ПДФО іноземних доходів.

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області  повідомляє, що відповідно до п. 170.11 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію, та оподатковується за ставкою, визначеною в п. 167.1 ст. 167 ПКУ (18 відс.).

08:40 24.09.2021

Платники акцизного податку до місцевих бюджетів Дубенського району сплатили майже 6,8 мільйонів гривень.

Протягом січня-серпня 2021 року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  сплачено до місцевих бюджетів Дубенського району  6 млн 789,7тис грн. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку зросли на 2,2 мільйона гривень або 49,3 відсотків.

08:39 24.09.2021

Про наслідки заборгованості зі сплати ЄСВ.

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області  нагадує, що своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальні гарантії, а саме: соціальні виплати  на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

08:38 24.09.2021

Хто звільняється від сплати державного мита з громадян за видачу їм свідоцтв про право на спадщину.

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п.16 ст.4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.1993р. №7-93 “Про державне мито” із змінами та доповненнями від сплати державного мита звільняються громадяни, які отримують свідоцтво про право на спадщину:

08:37 24.09.2021

Звітність в електронній формі.

Дубенська ДПІ  Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє нагадує платникам податків про переваги подання звітності в електронній формі.

08:37 24.09.2021

Строк сплати збору з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

12:43 22.09.2021

Фахівці Дубенської ДПI роз’яснюють громадянам деталі податкової амністії.

Фахівці Дубенської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області з метою залучення фізичних осіб до кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування проводять широку інформаційно-роз’яснювальну роботу.

12:42 22.09.2021

Підприємства та компанії Дубенського району сплатили майже 66 млн грн податку на прибуток.

Упродовж січня-серпня 2021 року платники податків Дубенського району перерахували до Зведеного бюджету України 65,6 млн грн податку на прибуток, що на 49,3 млн грн більше, ніж торік. До державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 59,3 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці отримали 6,3 млн грн податку на прибуток. Сплата перевищила очікувані надходження до держбюджету плюс 25,5 відсотка, до місцевих – плюс 34,6 відсотків. Додатково підприємства та компанії краю сплатили відповідно 12,1 млн грн та 1,6 млн гривень.

12:40 22.09.2021

Землевласники Дубенського району додали громадам майже 52 мільйони гривень плати за землю.

Протягом січня-серня 2021 року до бюджетів громад Дубенського району платниками сплачено 51,8 мільйонів гривень плати за землю, що на 10,8 мІльйонів гривень більше за минулорічні показники.

12:39 22.09.2021