Фахівці Дубенської ДПI роз’яснюють громадянам деталі податкової амністії.

Фахівці Дубенської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області з метою залучення фізичних осіб до кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування проводять широку інформаційно-роз’яснювальну роботу.

12:42 22.09.2021

Підприємства та компанії Дубенського району сплатили майже 66 млн грн податку на прибуток.

Упродовж січня-серпня 2021 року платники податків Дубенського району перерахували до Зведеного бюджету України 65,6 млн грн податку на прибуток, що на 49,3 млн грн більше, ніж торік. До державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 59,3 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці отримали 6,3 млн грн податку на прибуток. Сплата перевищила очікувані надходження до держбюджету плюс 25,5 відсотка, до місцевих – плюс 34,6 відсотків. Додатково підприємства та компанії краю сплатили відповідно 12,1 млн грн та 1,6 млн гривень.

12:40 22.09.2021

Землевласники Дубенського району додали громадам майже 52 мільйони гривень плати за землю.

Протягом січня-серня 2021 року до бюджетів громад Дубенського району платниками сплачено 51,8 мільйонів гривень плати за землю, що на 10,8 мІльйонів гривень більше за минулорічні показники.

12:39 22.09.2021

Щодо розміру аліментів на утримання дитини.

Згідно чинного законодавства розмір аліментів встановлюється судом з урахуванням основної заробітної плати відповідача (платника аліментів), всіх доплат та надбавок до основної заробітної плати, премій, нагород, пенсії, допомоги по безробіттю, стипендії, дивідендів та інших можливих доходів.

15:05 13.09.2021

Укладання договору фізичною особою про добровільну сплату єдиного внеску

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до абзацу п’ятого частини першої ст. 10 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ), є особи, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, визначеними п. 1 частини першої ст. 4 Закону № 2464, та не належать до платників ЄВ, визначених пп. 4, 5 та 5 прим. 1 частини першої ст. 4 Закону № 2464, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України,– виключно на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

12:43 10.09.2021

Порядок застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у разі наявності декількох об’єктів житлової нерухомості

В Дубенській ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що підпунктом 266.4.1. п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зменшується:

12:41 10.09.2021

Патронат над дитиною.

Беззаперечно, що кожна дитина має зростати у родині, в якій створюють умови для розвитку її особистості, піклуються про здоров’я, здобуття освіти, належні умови проживання тощо. Часто ми зустрічаємо дітей, які з ряду підстав при живих бвтьках потрапляють у складні життєві обставини. Такі діти потребують уваги і підтримки з боку держави і свідомих та небайдужих громадян. Років 5 тому було нормою влаштовувати до інтернатних закладів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, пошуку альтернативних форм сімейного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Однією з таких форм є патронат над дитиною.

15:00 07.09.2021

Співчуття родині загиблої.

Семидубська сільська рада сумує та висловлює щирі співчуття родині трагічно загиблої Доманської Катерини Василівни.

13:51 03.09.2021