Обчислення та сплата транспортного податку юридичними особами.

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що згідно з п.п. 267.6.4 п. 267.6 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 – VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

09:47 08.02.2022

Заповнення форми обліку товарних запасів ФОПом при вибутті товарів.

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що Порядок № 496 визначає правила ведення обліку товарних запасів та поширюється на фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку, які відповідно до Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов’язані вести облік товарних запасів та здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку, та осіб, які фактично здійснюють продаж товарів (надання послуг) та/або розрахункові операції в місці продажу (господарському об’єкті) такого ФОП.

09:46 08.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг.

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.

10:49 02.02.2022

Лікарняні по непрацездатності внаслідок алкогольного сп’яніння не оплачуються.

За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.

10:48 02.02.2022

За яких умов ФОП можуть бути платниками ЄП четвертої групи.

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що до платників єдиного податку четвертої групи належать фізичні особи – підприємці, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України «Про фермерське господарство», за умови виконання сукупності таких вимог:

11:38 01.02.2022

Оподатковування доходів фізичних осіб від продажу власної сільськогосподарської продукції з 01 січня 2022 року.

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що з урахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України, з 01 січня 2022 року   не оподатковуються  податком на доходи фізичних осіб  доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, для ведення:

11:37 01.02.2022

Податкову декларацію платника єдиного податку можна подати через Електронний кабінет.

Фахівці Дубенської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що платники єдиного податку 1-ї та 2-ї груп подають податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду (п. 296.2 ст. 296 ПКУ).

11:36 01.02.2022