Порядок закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків у зв’язку зі смертю особи.

Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що внесення до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) інформації про закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків у зв’язку зі смертю проводиться у разі:

11:34 01.02.2022

Репетитор має подавати декларацію про майновий стан і доходи.

Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що деклараційна кампанія – 2022 триває. Декларування доходів пов'язано із виконанням фізичними особами платниками податку на доходи фізичних осіб вимог ст. 67 Конституції та норм Податкового кодексу України.

11:33 01.02.2022

Щодо застосування РРО/ПРРО підприємцями, які здійснюють свою діяльність на території села.

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Кабінет Міністрів вніс зміни постановою від 23.12.2021 року № 1359 до постанови від 23.08.2020 року №1336 «Про забезпечення реалізації ст.10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме:

11:21 01.02.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг.

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

12:23 26.01.2022

Інформація щодо припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток Акціонерного товариства "Державний ощадний банк України".

Повідомляю, що згідно заяви АТ "Державний ощадний банк України", надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9)

12:45 24.01.2022

Хто звільняється від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

10:49 24.01.2022

Е-лікарняні сумісників з'являться в кабінетах роботодавців: особливості оформлення заяви-розрахунку.

В особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

14:55 20.01.2022

Подання підприємцем податкової декларації про майновий стан і доходи.

Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що фізична особа – підприємець, яка зареєстрована протягом року в установленому законом порядку, або переходить на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, або перейшла із спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, подає податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного року, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на (перехід із) спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

10:55 14.01.2022