Попередження про стихійні та небезпечні метеорологічні явища

За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології,       cьогодні, 15 липня, ввечері зі збереженням впродовж доби 16 липня  на території області очікуються грози, місцями град та шквали 15-20м/с  (I рівень небезпечності,  жовтий).

12:06 15.07.2021

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології 13 липня, на території області протягом доби грози, вдень місцями град, під час грози шквали 15-20м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

14:39 12.07.2021

Майже 7 мільйонів гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Дубенського району

Оподаткування нерухомості в Дубенському районі протягом січня-червня 2021 року додало місцевим бюджетам громад 6 мільйонів 912,9 тисяч гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 2 мільйони 455,6 тисяч гривень більше аніж в аналогічному періоді минулого року.

09:33 09.07.2021

Дубенське відділення Фонду соціального страхування надає роз’яснення для страхувальників щодо поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності

Доводимо до вашого відома, що 04.06.2021 набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено ряд документів:

12:00 07.07.2021

Що робити споживачу, якщо ціни на ціннику і в товарному чекові відрізняються?

Частиною 1 статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі – Закон) передбачено право споживача на отримання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору.

14:09 05.07.2021

Обприскування полів! Важливо!

У нічний час з 03.07 на 04.07 ТОВ "ДАК" будуть проводитись роботи з обприскування в районі дороги Тростянець - Забара ("бетонка").

14:59 02.07.2021

Домашнє насильство — це злочин, а не справа сім’ї

Насильство в сім’ї (домашнє насильство), насильство за ознакою статі — будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї (батьків до дітей), якщо ці дії завдають йому (їм) моральної шкоди, шкоди фізичному чи психологічному здоров’ю.

16:23 01.07.2021