Щодо розміру аліментів на утримання дитини.

Згідно чинного законодавства розмір аліментів встановлюється судом з урахуванням основної заробітної плати відповідача (платника аліментів), всіх доплат та надбавок до основної заробітної плати, премій, нагород, пенсії, допомоги по безробіттю, стипендії, дивідендів та інших можливих доходів.

15:05 13.09.2021

Укладання договору фізичною особою про добровільну сплату єдиного внеску

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до абзацу п’ятого частини першої ст. 10 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ), є особи, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, визначеними п. 1 частини першої ст. 4 Закону № 2464, та не належать до платників ЄВ, визначених пп. 4, 5 та 5 прим. 1 частини першої ст. 4 Закону № 2464, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України,– виключно на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

12:43 10.09.2021

Порядок застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у разі наявності декількох об’єктів житлової нерухомості

В Дубенській ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що підпунктом 266.4.1. п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зменшується:

12:41 10.09.2021

Патронат над дитиною.

Беззаперечно, що кожна дитина має зростати у родині, в якій створюють умови для розвитку її особистості, піклуються про здоров’я, здобуття освіти, належні умови проживання тощо. Часто ми зустрічаємо дітей, які з ряду підстав при живих бвтьках потрапляють у складні життєві обставини. Такі діти потребують уваги і підтримки з боку держави і свідомих та небайдужих громадян. Років 5 тому було нормою влаштовувати до інтернатних закладів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, пошуку альтернативних форм сімейного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Однією з таких форм є патронат над дитиною.

15:00 07.09.2021

Співчуття родині загиблої.

Семидубська сільська рада сумує та висловлює щирі співчуття родині трагічно загиблої Доманської Катерини Василівни.

13:51 03.09.2021

Що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування?

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи були одержані за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог чинного законодавства та/або міжнародних договорів.

13:53 17.08.2021

ПРАВОВА ДОПОМОГА: Як отримати статус багатодітної сім’ї?

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», багатодітна сім’я – сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.

10:13 16.08.2021

До уваги жителів Дубенського району!!!

Дубенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє про те, що на території Дубенського району орієнтовно з вересня по  жовтень місяць буде проводитися пероральна  імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Вакцину розкидатимуть з літаків над лісами і полями  з приманкою (брикети темно-коричневого кольору на фото, які в середині містять пакетик з вакциною). Сама приманка для людей і тварин безпечна, брикети пахнуть м’ясокістковим борошном.

10:18 13.08.2021

Власники земельних ділянок та нерухомості повинні сплатити податок

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи, які мають у власності квартири, будинки, об’єкти нежитлової нерухомості, земельні ділянки є платниками податку за таке майно.

09:37 04.08.2021