Соціальні сервіси

Уряд на своєму засіданні 8 квітня прийняв постанову “Про реалізацію ініціатив, спрямованих на розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення”, розроблену Міністерством соціальної політики.

08:48 13.05.2020

...

14:48 07.05.2020

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації повідомляє

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329, затверджено Порядок  виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, який визначає умови призначення і виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

15:15 05.05.2020

ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ІНФОРМУЄ

Відповідно до Закону України «Про фермерське господарство» фізичні особи, фізичні особи-підприємці мають можливість на основі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства створювати та реєструвати сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи.

11:26 28.04.2020

Засоби захисту

23.04.2020 Керівником  ТОВ "Волинь край" Сизоном Олександром Степановичем було передано до Семидубської сільської ради засоби захисту, а саме захисні маски, рідкі дезинфікуючі засоби.

13:08 24.04.2020

Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Основним законодавчим актом, який регулює порядок надання пільг чорнобильцям є Закон «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Перелік, підстави та обсяги надання пільг залежать від категорії, до якої належать чорнобильці (насамперед, це категорії 1, 2, 3).

15:28 23.04.2020