...

08:37 26.03.2020

Увага шахраї!

Відповідно до листа Департаменту соціального захисту населення РДА, звертаємо увагу на те, що під виглядом працівників органів соціального захисту і благодійних організацій, використовуючи довірливість осіб пенсійного віку, осіб з інвалідністю, інших соціально незахищених категорій населення, в оселі громадян проникають шахраї. В подальшому всі працівники соціального захисту будуть забезпечені бейджиками та посвідченнями. Просимо повідомляти про підозрілих осіб, що видають себе за працівників соціальної сфери за телефонами:

11:06 23.03.2020

Правова допомога

24 лютого 2020 року з 09:00 до 12:00 в приміщенні Семидубської сільської ради працював мобільний пункт консультування Дубенського бюро правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Всі бажаючі отримали безоплатну допомогу та контакти бюро для подальшого консультування.

14:00 24.02.2020

Працевлаштування

14.02.2020 року Дубенською міськрайонною філією Рівненського обласного центру зайнятості в приміщенні Семидубської сільської ради надавались інформаційно-консультаційні послуги з питань працевлаштування.

22:16 15.02.2020