За яких умов ФОП можуть бути платниками ЄП четвертої групи.

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що до платників єдиного податку четвертої групи належать фізичні особи – підприємці, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України «Про фермерське господарство», за умови виконання сукупності таких вимог:

11:38 01.02.2022

Оподатковування доходів фізичних осіб від продажу власної сільськогосподарської продукції з 01 січня 2022 року.

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що з урахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України, з 01 січня 2022 року   не оподатковуються  податком на доходи фізичних осіб  доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, для ведення:

11:37 01.02.2022

Податкову декларацію платника єдиного податку можна подати через Електронний кабінет.

Фахівці Дубенської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що платники єдиного податку 1-ї та 2-ї груп подають податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду (п. 296.2 ст. 296 ПКУ).

11:36 01.02.2022

Порядок закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків у зв’язку зі смертю особи.

Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що внесення до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) інформації про закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків у зв’язку зі смертю проводиться у разі:

11:34 01.02.2022

Репетитор має подавати декларацію про майновий стан і доходи.

Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що деклараційна кампанія – 2022 триває. Декларування доходів пов'язано із виконанням фізичними особами платниками податку на доходи фізичних осіб вимог ст. 67 Конституції та норм Податкового кодексу України.

11:33 01.02.2022

Щодо застосування РРО/ПРРО підприємцями, які здійснюють свою діяльність на території села.

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Кабінет Міністрів вніс зміни постановою від 23.12.2021 року № 1359 до постанови від 23.08.2020 року №1336 «Про забезпечення реалізації ст.10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме:

11:21 01.02.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг.

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

12:23 26.01.2022