Регуляторна політика

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»   Семидубська сільська рада з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднює:

21:00:06 21.02.2022

Цей аналіз регуляторного впливу розроблений відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема Податковим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Законом України «Про запобігання корупції» з урахуванням методики проведення аналізу впливу регуляторного акту.

14:26:16 28.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ: Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про затвердження Положення та встановлення ставок із сплати транспортного податку на території Семидубської сільсько

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160 – IV від 11.09.2003 року з подальшими змінами і доповненнями, пп.12.3.4 п.12.3 ст.12 Податкового кодексу України Семидубська сільська рада з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднює:

14:20:03 28.05.2021

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Семидубської сільської ради «Про затвердження Положення та встановлення ставок та пільг із сплати податку не нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Семидубської сільської ради «Про затвердження Положення та встановлення ставок та пільг із сплати податку не нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2022 рік» підготовлено згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2014 року №308

14:15:05 28.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – проект рішення сесії Семидубської сільської ради «Про затвердження Положення та встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рі

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Семидубської сільської ради   «Про затвердження Положення та  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік ».

14:14:20 28.05.2021

Аналіз регуляторного впливу регуляторного акту: проект рішення сесії Семидубської сільської ради «Про затвердження Положення та встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік»

Відповідно до актів Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої Постанови Кабінету Міністрів України № 308 від 11.03.2004 р.

14:08:58 28.05.2021