Регуляторна політика

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Семидубської сільської ради   « Про затвердження Положення та  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік».

14:00:45 28.05.2021

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Семидубської сільської ради на 2022 рік"

I. Визначення проблеми Відповідно до статті 10 Податкового кодексу України визначено перелік місцевих податків і зборів. Згідно зі статтею 12 Податкового кодексу України сільські ради встановлюють  місцеві податки і збори.

13:59:51 28.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160 – IV від 11.09.2003 року з подальшими змінами і доповненнями, пп.12.3.4 п.12.3 ст.12 Податкового кодексу України Семидубська сільська рада з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднює:

13:49:37 28.05.2021

Виконавчий комітет Семидубської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставки  акцизного податку від реалізації підакцизних товарів на території Семидубської сільської ради на 2022 рік» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

12:55:52 28.05.2021