Обласний молодіжний фестиваль «Спортивний. Активний. Молодий»
З 26 по ЗО червня 2020 року на території Рівненської області проводиться обласний молодіжний фестиваль «Спортивний. Активний. Молодий».
Захід проходить у форматі, який не порушує чинних норм карантину. Програма заходу передбачає демонстрацію учасниками спортивних активностей, котрі популярні серед молоді. Зокрема, з використанням роликових ковзанів, скейтбордів, гіроскутерів тощо; заняття з вуличної гімнастики, паркуру, слеклайну та інше. Захід реалізовується шляхом розміщення відео учасником у відповідній події «Фестиваль «САМ» у соціальній мережі «Фейсбук». Змагання будуть реалізовуватися у двох категоріях: індивідуальні (виконання активностей однією особою) та командні (виконання активностей 2-ма та більше особами). Якщо відео неможливо буде ідентифікувати (не зазначена вся необхідна інформація), тоді вони організаторами не будуть враховуватися. У кожну номінацію рекомендусться завантажувати не більше одного відео від учасника. Для участі потрібно: 1. Здійснити підписку на спільноту «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук». 2. Поширити подію «Фестиваль «САМ» на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» з позначкою аудиторії «Публічно». 3. З 26 по ЗО червня розмістити (завантажити) відео, на якому видно ваше виконання активності (рекомендований час відеотрансляції до 1 хвилини) у подію «Фестиваль «САМ» у соціальній мережі «Фейсбук». 4. Обов’язково вказати прізвище та ім’я учасника, який виконує активності на відео або назву клубу, організації, установи тощо, які репрезентує група учасників та зазначити населений пункт. Детальніше ТУТ.