«Спрощенці» Дубенського району додали місцевим бюджетам майже 78 млн гривень єдиного податку.

Дата: 05.06.2024 11:29

Платники податків Дубенського району, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-травень 2024 року сплатили до місцевих бюджетів  77,6 млн гривень єдиного податку. Таким чином, надходження єдиного податку на 23,6 млн гривень перевищують показники аналогічного періоду минулого року.

Зокрема, із загальної суми надходжень єдиного податку вклад фізичних осіб - підприємців до бюджетів громад – 60,1 млн гривень. Юридичні особи - «спрощенці» сплатили 5,8 млн гривень єдиного податку, а сільськогосподарськітоваровиробники спрямували до місцевих бюджетів 11,7 млн гривень єдиного податку.

Сумління та чесність представників бізнесу, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сприяють бюджетній стабільності громад. Зразковою сплатою податків підприємці демонструють власну державницьку позицію та залишаються надійними партнерами місцевого самоврядування. Саме від такого відповідального ставлення кожного платника податків до вимог законодавства і своєчасного виконання конституційного обов’язку залежить спроможність місцевої влади дбати про виконання економічних програм, соціальний захист громадян і долучатися до фінансування оборонних заходів.