Рішення щодо визначення активів, які будуть зазначені у одноразовій добровільній декларації, декларант приймає самостійно.

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларації), зокрема, нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості).

08:18 21.02.2022

Зміни для суб'єктів господарювання платників єдиного податку четвертої групи.

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Законом України від 30 листопада 2021 року №1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни до розділу XIV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) «Спеціальні податкові режими», які набрали чинності з 01.01.2022.

08:17 21.02.2022

Довідку про доходи можна отримати самостійно.

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців за 2021 рік, громадяни можуть скористатися Е-сервісом «Електронний кабінет» для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

08:16 21.02.2022

ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ У ПРОБАЦІЮ!

Одним з негативних чинників, які сьогодні здійснюють згубний вплив на розвиток нашого суспільства і держави - є високий рівень злочинності. Він досить сильно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття. Для зменшення ризику вчинення повторного правопорушення особами, які засуджені до альтернативних позбавленню волі покарань  та повернення їх до нормального законослухняного життя, в Україні створено систему пробації  - прийнято Закон України «Про пробацію» 05.02.2015 року.

13:41 17.02.2022

Щодо застосування РРО/ПРРО та ведення обліку товарних запасів з 1 січня 2022 року.

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує платникам податків, що з 01 січня 2022 року не зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО та вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці, які є платниками єдиного податку І групи.

09:40 15.02.2022

Суб’єкти господарювання, які реєструють програмний реєстратор розрахункових операцій мають перебувати на обліку в податковій службі.

Головне управління ДПС в Рівненській області інформує суб’єктів господарювання, які мають намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій, що вони мають перебувати на обліку в податковій службі. Також на обліку має перебувати господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями за формою № 20-ОПП).

09:39 15.02.2022

Особливості подання заяви про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах.

Головне управління ДПС в Рівненській області  повідомляє, що відповідно до п. 141.10 ст. 141 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для переходу на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмови від такого оподаткування юридична особа подає до контролюючого органу за своєю податковою адресою відповідну заяву.

09:38 15.02.2022