Соціальний захист

Онлайн платформа “Допомога поруч”

Міністерством соціальної політики України запроваджено інформаційну онлайн-платформу “Допомога поруч” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

12:48:44 30.09.2020

Пакунок малюка

Зразок заяви можна завантажити за посиланням.

16:06:31 02.09.2020

Санаторно-курортне лікування учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської РДА повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (далі – постанова) учасники АТО мають право звернутися до управління для постановки їх на облік, для подальшого забезпечення санаторно-курортними путівками.

11:42:37 07.08.2020

З 1 липня 2020 року змінено порядок надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

22 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», якою затверджено Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у новій редакції.

09:19:58 07.08.2020