Протокол координаційного центру.

Дата: 29.02.2024 09:38

ПРОТОКОЛ №1

засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

при виконавчому комітеті Семидубської сільської ради

07.08.2023 року                                                                                                         с. Семидуби

ГОЛОВУВАВ:  Юрій МАЦИШИН – перший заступник сільського голови, керівник Координаційного центру

ПРИСУТНІ:         члени Координаційного центру (згідно із списком)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово.

2. Про стан дотримання прав дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Семидубської сілської ради

3. Про створення координаційної ради внутрішньо переміщених осіб в громаді.

4. Про створення Ради ВПО.

СЛУХАЛИ: Ю.МАЦИШИНА, С. БІЛЕЦЬКОГО, Л. ІЛЬЧЕНКО

ВИРІШИЛИ:

1. Утворити робочу групу щодо дотримання та захисту прав дітей із числа внутрішньо переміщених осіб та затвердити її персональний склад (додаток 1).
  2. Робочій групі здійснювати комісійні виїзди стосовно дотримання прав дітей серед внутрішньо переміщених осіб.
  3. З метою забезпечення пожежної безпеки, здійснювати комісійні профілактичні візити (обстеження) до місць проживання внутрішньо переміщених осіб із залученням представників ДСНС, Національної поліції та інших за потреби.
  4. Відділу соціального захисту сільської ради забезпечити подання інформації щодо виконання Протоколу №3 від 03.08.2023 року засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Рівненській обласній державній адміністрації  шляхом заповнення даних в google-таблиці, яка розміщена за посиланням: https://docs.google.eom/spreadsheets/d/lhe6IxiLkKLop6Dkhqp9HHV40efGS6ARK4S4aYJrhLk/edit?usp=sharing до 21 серпня 2023 року.
  5. Із числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Семидубської сілської ради створити Раду внутрішньо переміщених осіб (Раду ВПО) та затвердити її персональний склад (додаток 2).
  6. Про проведену роботу доповісти на наступному засіданні Координаційного центру.

Перший заступник сільського голови,

керівник Координаційного центру                                                          Юрій МАЦИШИН

Начальник відділу з питань

цивільного изахисту, оборонної та