Дата: 17.03.2023 11:43

На даний час Департамент кіберполіції Національної поліції України спрямовує зусилля щодо протидії російській агресії в мережі «Інтернет», зокрема, кіберполіцією створено платформу «MRIYA», яка спрямована на протидію фейковим та проросійським ресурсам, а також протидії кремлівським медіа-пропагандистам, оскільки на даний час поширення правдивої інформації в мережі є критично-необхідним. На сьогодні даний проект являється найбільшою спільнотою, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в мережі «Інтернет».

Також у проекті є офіційний сайт, та декілька окремих ініціатив, а саме:

• StopRussiaChannel (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками, поради та тренінги з кібергігієни і просвіта населення щодо інформаційної гігієни, а також надання завдань для блокування;
  • @stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);
  • Avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію);
  • StopFraud (бот по пошуку шахрая за номером телефону, банківської картки та рахунком IBAN, повідомлення про шахрайство, найактуальніші схеми шахрайства та протидія з ними);

гра «Котяцький драйв» для підняття морального ;духу громадян та допомога ЗСУ, інформування та залучення населення до співпраці в інформаційній протидії ворогу рф.

Ознайомлююча презентація знаходиться за цим посиланням