Дата: 13.07.2021 10:00

Семидубська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування:

Спеціаліст (юрист) Семидубської сільської ради.

кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр; стаж роботи за фахом не менше 3 років; знання чинного законодавства України (Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельний кодекс України, Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про запобігання корупції», в межах компетенції: Бюджетний кодекс України, Податковий кодекс України, Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закон України «Про публічні закупівлі»); володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютером та програмними засобами за відповідним напрямком.

З інформацією щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліком необхідних для участі в конкурсі документів можна ознайомитись за адресою:

вул.Центральна, 53, с.Семидуби, Рівненська обл., 35650, тел.(03656) 79-2-43,

Термін подачі документів – до 13.08.2021 року.

Перелік документів для участі в конкурсі:

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Семидубської сільської ради такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Особи, які працюють в Семидубській сільській раді, і бажають взяти участь в конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).