Платники податків Рівненщини надають перевагу сучасному формату звітування

Дата: 11.05.2021 08:57

Фото без описуНа Рівненщині за підсумками січня-квітня 2021 року платниками податків до Головного управління ДПС у Рівненській області було подано майже 221 тис. документів податкової та іншої звітності, з них в електронному вигляді – більше 193 тис. документів, що складає 88% від загальної кількості. За словами заступника начальника ГУ ДПС в області Надії Друзюк, кількість документів, що подаються в електронному вигляді, постійно зростає. Так, у минулому році за аналогічний період частка поданих звітів в електронному вигляді становила 80%, що менше як поточного року на 8%.

Звертаємо увагу платників податків, які ще звітують в паперовому вигляді, що Державною податковою службою України запроваджено та постійно удосконалюється безкоштовний сервіс «Електронний кабінет» (за адресою http://cabinet.tax.gov.ua), який дозволяє здійснювати взаємодію органів ДПС та платників податків у режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. Особливо в умовах карантинних обмежень платникам пропонується надавати перевагу форматам дистанційної комунікації. Серед переваг використання електронних сервісів слід відзначити підвищення ефективності роботи суб’єктів господарювання, комфорт громадян, економію часу, уникнення черг при поданні звітності до контролюючих органів, зменшення взаємодії громадян і бізнесу з податковими органами. Тож обирайте сучасний формат взаємодії та звітуйте дистанційно!