A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семидубська громада
Рівненська область, Дубенський район

Оголошення

Дата: 28.04.2021 16:00
Кількість переглядів: 553

Семидубська сільська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Семидубського ліцею Дубенської районної ради Рівненської області

      Конкурс проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Семидубської сільської ради, затвердженого розпорядженням голови Семидубської сільської ради від 28 квітня 2021 року №99 (далі - Положення).

Повна назва навчального закладу: Семидубський ліцей Дубенської районної ради Рівненської області.

Скорочена назва:  Семидубський ліцей.

Місцезнаходження навчального закладу: Україна, 35650, Рівненська обл., Дубенський р-н, село Семидуби, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 46

Найменування посади: директор  Семидубського ліцею Дубенської районної ради Рівненської області.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється засновником – Семидубською сільською радою (далі – засновник) строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до Положення, та на підставі розпорядження сільського голови  про призначення керівника, шляхом укладення контракту.

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат у визначений термін подає такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (Додатки  №1, №2);

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія паспорта громадянина України;

4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує володіння державною мовою;

6) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;

7) довідка про відсутність судимості;

8) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.

Оригінали паспорту, ідентифікаційного коду та диплому про освіту пред’являються кандидатами при поданні документів.

Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються. Визначені у цьому пункті документи кандидат подає особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

Кінцевий термін подання документів: 30 травня 2021 року до 17:00 год.

Місце подання документів: 35650, с.Семидуби, вул.Центральна, 53 відділ освіти, культури, молоді та спорту Семидубської сільської ради, з 9.00 до 17.00год.

Місце проведення конкурсного відбору: 35650, с.Семидуби,  вул. Центральна, 53.

Графік роботи конкурсної комісії: 

10 червня 2021 року – перше засідання конкурсної комісії (перевірка поданих документів щодо відповідності установленим вимогам).

17 червня 2021 року   – ознайомлення кандидатів із  закладом освіти.

29 червня 2021 року  -  конкурсний відбір.

 

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Форма перевірки знання законодавства: письмове тестування.

Перелік питань і зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань додаються.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: БАСТЮЧЕНКО Лариса Михайлівна, начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту Семидубської сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь