Інтернет-субвенція 2021

Дата: 08.04.2021 16:26

Фото без опису

Інтернет-субвенція у 2021 році дозволить забезпечити доступом до фіксованого швидкісного інтернету 3 тис. сіл, у яких проживає близько 1,5 млн людей.

Цей проект дозволить підключити заклади соціальної інфраструктури — школи, органи влади, бібліотеки, лікарні, що розміщені в селах, де жоден інтернет-провайтер не надає послуги з використанням волоконно-оптичних технологій (Джерело)

Семидубська сільська рада в числі претендентів на отримання субвенції для забезпечення доступу до швидкісного інтернету. Заявку подано 08.04.2021 року.