Бережіть ліс і землю від пожеж!

Дата: 08.04.2021 15:23

Фото без описуВесна – найпрекрасніша пора року. Однак, разом із теплом приходить і небезпека – можливість загорання сухостою, кущів, дерев, лісів, людських домівок. Тому, щоб захиститися від вогню, необхідно суворо дотримуватись правил пожежної безпеки. Адже, пожежа сама  собою не виникає, а є наслідком недбалості. Згідно із статистичними даними, з вини населення щорічно виникає        96 – 98% лісових пожеж. Охоплюючи лісові масиви, сільгоспугіддя, вогонь знищує все, що зустрічається на його шляху. Збитки від пожеж, завдані природі, відшкодовуються десятиріччями. При згоранні однієї тонни рослинних залишків у повітря потрапляє близько 9 кг мікроскопічних твердих продуктів згорання. Крім того, вогнища пошкоджують кореневу систему рослин, гинуть корисні комахи та мікроорганізми, що в результаті призводить до виснаження ґрунту. Ось чому потрібно всім, хто перебуває у лісі на відпочинку, ретельно дотримуватись правил пожежної безпеки.

Пам’ятайте, що за охорону лісу від вогню несуть відповідальність не лише працівники пожежної охорони та лісового господарства, керівників всіх ланок, але і населення громади в цілому.

Будьте уважними і обережними, зберігайте національне багатство Семидубської громади, своє життя і майно від вогню!

Пам'ятайте, що з одного дерева можна зробити мільйон сірників, а один сірник  може знищити мільйони дерев!