Встановлення дистанційної форми навчання у навчальних закладах громади

Дата: 06.04.2021 15:17

ПРОТОКОЛ №3

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Семидубської сільської ради

«06» квітня 2021 року                                                                           с.Семидуби

Головував: сільський голова, голова комісії Микола КОВАЛЬЧУК.

Присутні: члени комісії (за списком)

СЛУХАЛИ:        Голову комісії «Про встановлення дистанційної форми навчання у Здовбицькій ЗОШ І-ІІ ст. та Семидубському ліцеї Дубенської районної ради».

Враховуючи інформацію голови комісії щодо виникнення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19 у у Здовбицькій ЗОШ І-ІІ ст. та Семидубському ліцеї Дубенської районної ради, з метою забезпечення протиепідемічних заходів, недопущення поширення захворюваності на COVID-19, комісія вирішила:

1. Встановити у Здовбицькій ЗОШ І-ІІ ст. та Семидубському ліцеї Дубенської районної ради дистанційну форму навчання.

Термін виконання: з 06.04.2021

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.