Місяць благоустрою

Дата: 19.03.2021 10:50

В Україні квітень традиційно є місяцем благоустрою. У цей час  проводиться прибирання територій міст  та сільських населених пунктів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

Як кожна господиня до Великодня приводить у порядок свою оселю, так і щороку працівники бюджетних установ,  активні громадяни проводять роботи з благоустрою присадибних ділянок, територій прилеглих до адміністративних приміщень, клубів, бібліотек, пам’ятників загиблим воїнам, кладовищ.

Виконавчий комітет сільської ради висловлює подяку громадянам, які у 2020 році виявили ініціативу у проведенні заходів з благоустрою.

Сподіваємось на плідну співпрацю з усіма мешканцями громади, адже загальний стан благоустрою залежить від кожного домогосподарства.

Протягом квітня над порушеннями правил благоустрою посилено працюватиме адміністративна комісія сільської ради

СЕМИДУБСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ  РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 28 січня 2021 року                                                                                       3

Про проведення місячника з  благоустрою

території Семидубської сільської ради

Заслухавши інформацію сільського голови Ковальчука Миколи Матвійовича, відповідно до статті 51, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Семидубської сільської ради від 29.09.2020 №675 виконавчий комітет Семидубської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.  З 01.04.2021 по 30.04.2021 провести місячник з благоустрою території Семидубської сільської ради.
  2. Старостам старостинських округів, заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради забезпечити:
  1. приведення в належний санітарний стан територій об’єктів комунальної власності, пам’ятників, обелісків, кладовищ;
  2. ліквідацію стихійних сміттєзвалищ;
  3. проведення робіт по очистці обочин доріг, тротуарів, кюветів, зелених зон;
  4. проведення ремонту та фарбування дитячих ігрових майданчиків, зупинок транспорту  (за потребою);
  5. інше ( відповідно до потреб території).
  6. До участі в санітарній очистці та благоустрою території об’єднаної громади залучити підприємства, установи і організації незалежно від форм власності.
  1. Керівникам підприємств, установ та організацій, навчальних і дошкільних закладів, власникам, орендарям торгових та побутових об’єктів, приватним підприємцям, мешканцям індивідуального сектору забезпечити:
  1. приведення у належний санітарний стан та постійне прибирання прилеглих до об’єктів територій;
  2. очищення від сміття, приведення у належний стан тротуарів, узбіч автомобільних доріг у межах володінь особистих господарств.
  1. Уповноваженим особам на складання протоколів про адміністративні правопорушення здійснювати контроль за виконанням робіт та подавати на розгляд адмінкомісії при виконавчому комітеті сільської ради протоколи про порушення Правил благоустрою.
  2. До 01.04.2021 опублікувати на веб-сайті сільської ради звернення до жителів  населених пунктів  ТГ про проведення місячника благоустрою території Семидубської сільської ради.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету О.Л.Твердохліба.

Сільський голова                                                 Микола КОВАЛЬЧУК