Семидубська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 16.11.2020 17:00

Додаток до розпорядження сільського голови з основної діяльності від 16.11.2020 №51

Оголошення

Семидубська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування:

Начальник фінансового відділу Семидубської сільської ради.

кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр; стаж роботи за фахом не менше 3 років; знання чинного законодавства України (Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельний кодекс України, Цивільний процесуальний кодекс України, Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Закон України «Про публічні закупівлі», Закон України «Про державну службу», Закон України «Про запобігання корупції», Бюджетний кодекс України, Податковий кодекс України); володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютером та програмними засобами за відповідним напрямком.

З інформацією щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліком необхідних для участі в конкурсі документів можна ознайомитись за адресою:

вул.Центральна, 53, с.Семидуби, Рівненська обл., 35650, тел.(03656) 79-2-43,

Термін подачі документів – до 17.12.2020 року.