Протоколи засідання комісії ТЕБ та НС сільської ради

ПРОТОКОЛ №2

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Семидубської сільської ради

«15» березня 2021 року                                                                           с.Семидуби

Головував: сільський голова, голова комісії Микола КОВАЛЬЧУК.

Присутні: члени комісії (за списком)

СЛУХАЛИ:        Голову комісії «Про встановлення в Тростянецькому навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний начальний заклад" дистанційної форми навчання».

Враховуючи інформацію голови комісії щодо виникнення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19 в с.Тростянець Дубенського району, з метою забезпечення протиепідемічних заходів, недопущення поширення захворюваності на COVID-19, комісія вирішила:

1. Встановити в Тростянецькому навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний начальний заклад" дистанційну форму навчання.

Термін виконання: з 15.03.2021

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Сільський голова, голова комісії                                  Микола КОВАЛЬЧУК

Секретар комісії                                                               Валентина САМОЛЮК

СЕМИДУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

35650, вул.Центральна, 53, с.Семидуби, Дубенський район, Рівненська область,

(03656) 79-2-43, e-mail: semydubysr@ukr.net, Код ЄДРПОУ 04385362

ПРОТОКОЛ №1

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Семидубської сільської ради

«09» вересня 2020 року                                                                           с.Семидуби

Головував: сільський голова, голова комісії Володимир Грицай.

Присутні: члени комісії (за списком)

Про участь представників сільської ради, працівників закладів культури, населення громади у проведенні районного фольклорного свята «З народної криниці» 13.09.2020.

(Інформація Твердохліб О.Л., Іваночко О.А.)

На виконання вимог постанови КМУ від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03 вересня 2020 року, протоколів позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області від 29.07.2020 №46 (зі змінами), від 04.09.2020 №51, протоколів позачергового засідання комісії ТЕБ та НС Дубенського району №33, 57, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 72, 73, 75, 76, у зв’язку запровадженням в Дубенському районі “помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки та підвищення рівня захворюваності  на COVID-19 на  території Семидубської ОТГ, комісія вирішила:

1. Рекомендувати населенню громади, представникам сільської ради, працівникам закладів культури утриматись від участі в проведенні районного фольклорного свята «З народної криниці» 13.09.2020.

Термін виконання: 13.09.2020

2.  Діловоду сільської ради забезпечити оприлюднення даного протоколу на інформаційних стендах та веб-сайті сільської ради.

Термін виконання: 09.09.2020

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Сільський голова, голова комісії                                       Володимир ГРИЦАЙ