Збір готівкових коштів в закладах освіти Семидубської ОТГ заборонено

Дата: 14.07.2020 10:07

На засіданні сесії Семидубської сільської ради 26.06.2020 прийнято рішення про заборону збору готівкових коштів учасниками навчально-виховного процесу (Переглянути).

Усі надані школі кошти повинні надходити на окремий благодійний рахунок та фіксуватися у звіті.

Відповідно до частини 1 статті 79 Закону України "Про освіту", джерелами фінансування закладів освіти відповідно до законодавства можуть бути, у тому числі, добровільні внески у вигляді коштів, матеріальних цінностей, нематеріальних активів, одержаних від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб; інші джерела, не заборонені законодавством.

Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах не лише кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, а й інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.