Дата: 11.03.2020 15:13

Фото без опису

Семидубська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування:

спеціаліст ІІ категорії-юрист.

кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр; стаж роботи за фахом не менше 3 років; знання чинного законодавства України (Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельний кодекс України, Цивільний процесуальний кодекс України, Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Закон України «Про публічні закупівлі», Закон України «Про державну службу», Закон України «Про запобігання корупції»); володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютером.

З інформацією щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, положенням про проведення конкурсу, переліком необхідних для участі в конкурсі документів можна ознайомитись за адресою:

вул.Центральна, 53, с.Семидуби, Рівненська обл., 35650, тел.(03656) 79-2-43

Термін подачі документів – до 20.04.2020 року.